Проект

Загальне

Профіль

Представникам

Ми пропонуємо представникам брендів взаємовигідну співпрацю.

Ми надаємо вам: Ми просимо від вас:
1) Доступ до редагування інформації щодо власних брендів. 1) Оперативно сповіщати про зміни щодо ваших брендів (умови, канікули, банкрутство, зміна банківських реквізитів, нові колекції).
2) Деперсоніфіковану статистику замовлень ваших брендів (в тому числі ще невиконаних чи скасованих). 2) Надавати актуальні електронні матеріали: прайс-листи, каталоги, 3D моделі.
3) Статистику відкриття ваших брендів і завантаження 3D-моделей (незабаром). 3) Надавати чи сприяти отриманню у виробників прайс-листів у машиночитабельному форматі.
4) Додатковий канал сповіщення існуючих і потенційних клієнтів про зміни, новинки, акції тощо (e-mail розсилка, Telegram-канал, розділ новин на сайті). 4) Надавати чи сприяти отриманню додаткової детальної інформації про продукцію, а також отриманню зразків матеріалів.

Для отримання доступу до Кабінету Представника, вам потрібно заповнити форму реєстрації, в якій, відповідно, вказати про те, що ви є представником.
Додаткові дані ви можете отримати звернувшись до нас.

Також зверніть увагу на нашу бонусну програму.

Поширені питання

 Навіщо вам 3D-моделі? Мій бренд не хоче надавати такі матеріали, бо з ними нечесним майстерням буде простіше виготовити підробку оригінальної продукції, замість того, щоб купувати його у виробника! 
 Бо ці матеріали використовуються дизайнерами і архітекторами. 
 Відкрийте будь-який сучасний проект і ви побачите там продукцію Poliform, B&B, Flos та інших всесвітньо відомих брендів. Чому? Бо окрім того, що їх продукція є загальновизнаною, вони ще і надають 3D-моделі прямо на офіційних сайтах та закликають використовувати їх в своїх проектах. Після того, як замовник внесе всі кінцеві правки та прийме проект, він в нього вже буде закоханий, бо сам є одним з творців проекту. І за нашим досвідом, замовники дуже неохоче йдуть на підбір альтернатив предметів інтер'єру в погодженому проекті. Проте, чи озираються розробники візуальної частини проекту на бюджет (який ще і не завжди чітко окреслюється замовником), під час наповнення проекту предметами інтер'єру? Повинні, але на практиці частіше виходить навпаки. Дизайнери і архітектори, бажаючи виконати роботу швидко, використовують загальнодоступні 3D-моделі відомих брендів, не замислюючись про вартість реальних предметів, здають проект, а коли справа доходить до комплектації, потрапляють в конфлікт із замовником. Надаючи свої 3D-моделі, бренди дають дизайнерам та архітекторам більшу свободу вибору продукції, яка може бути використана в проекті і збільшують власні шанси потрапити в той самий проект, в який закохається замовник, не бажаючи потім шукати альтернативи і підробки. Так, всім відома можливість придбати підробки продукції відомих брендів, що виготовляються на безлічі потужностей, переважно азійських виробників, різного рівня якості. Деякі майстерні в Україні також освоїли виробництво окремих відомих моделей інтер'єрної продукції. Проте, це не набуває масовості серед українських виробників, а бажання купити "китайську" копію відомої продукції повинно мати під собою світоглядні переконання покупця, з якими ніхто нічого не зможе вдіяти, окрім власного негативного досвіду. Бренди, які приховують власні 3D-моделі не зменшать кількість підробок — ті, хто масово створює підробки, не потребують 3D-моделей і зможуть розвідати всі необхідні параметри на інтер'єрній виставці, на експозиції в магазині, чи, врешті, придбати один референтний екземпляр. Бренди, які приховують власні 3D-моделі тільки знівелюють свої шанси бути присутніми в дизайн-проектах, які створюються для кінцевих замовників. Тож, якщо загальновизнані бренди не бояться самостійно і відкрито розповсюджувати власні 3D-моделі, чи варто боятись цього взагалі? 

 Що таке прайс-листи у машиночитабельному форматі і навіщо вони вам? 
 Це чіткоструктуровані таблиці, які дозволяють одразу, або після невеликого доопрацювання, ввести дані з них в облікові системи. 
 Наявність таких прайс-листів спростить і пришвидшить формування рахунків для клієнтів, також дозволить нам заздалегідь підготувати специфікацію цієї продукції для майбутнього імпорту, точніше розрахувати вартість доставки, знизити ризики помилок декларування тощо. Також, ми на порозі релізу нового функціоналу, який дозволить дизайнерам, архітекторам, комплектаторам, прорабам та іншим професіоналам самостійно формувати рахунки на бажану продукцію для кінцевих замовників в декілька кліків. Ми очікуємо на високу популярність нового функціоналу, який, в свою чергу, спростить доступ до замовлення продукції професійним виконавцям та скоротить час на обробку замовлення і підготовку комерційних пропозицій клієнтам. В даному модулі буде присутня лише продукція тих виробників, які надать свої прайс-листи в машиночитабельному форматі, а натомість отримають приріст замовлень. 

Go to top