Project

General

Profile

Основні функції

Пошук брендів

За допомогою особистого кабінету ви можете шукати бренди за назвою (також ми стараємось включати старі назви, псевдоніми, різні варіанти написання, тощо) та фільтрувати за критеріями: ціновий сегмент, стиль, розділ та категорія продукції.

 • Для відкриття переліку доступних брендів ви можете перейти за цим посиланням або з будь-якої сторінки особистого кабінету за допомогою кнопки "Бренди" 1 в меню кабінета.
 • Для пошуку бренду за назвою, введіть запит у відповідне поле "Пошук" 2 на сторінці всіх брендів і натисніть "Enter" на клавіатурі.
 • Для пошуку брендів за критеріями (ціна, стиль, категорія продукції):
  • Розкрийте блок "Фільтри" 3;
  • Змініть перимикач відбору на потрібних вам фільтрах з "Усі" на "Є" 3.1;
  • В обраних вами фільтрах оберіть потрібні критерії 3.2 (наприклад: Напрямок стилю — Мінімалізм, Розділ продукції — Меблі для дому);
  • Якщо вам потрібно обрати декілька критеріїв, натисніть кнопку "+" 3.3, та оберіть будь-яку кількість критеріїв, як звичайні мітки;
  • Для застосування налаштованого фільтру, натисніть кнопку "Застосувати" 4.
 • Перелік брендів 5 знаходиться під блоком з фільтрами. Якщо фільтри не застосовані, там відображатимуться всі доступні бренди в алфавітному порядку.
 • В загальному переліку відображаються тільки: назва бренду (поле "Тема"), сайт, напрямок стилю, ціновий сегмент, категорія продукції, мітки, посилання на матеріали бренду, та посилання на оформлення замовлення. Для отримання більшої інформації по бренду, необхідно відкрити картку бренду, клікнувши на його тему 6.

Brands_search.png

Повернутись до змісту

Замовлення продукції

За допомогою особистого кабінету ви маєте змогу автоматично розраховувати повну вартість продукції всіх доступних брендів, включаючи як безпосередню вартість закупівлі товару, так і вартість доставки з усіма супутніми витратами. Після оплати вам залишиться дочекатись виробництва (зазвичай 0-8 тижнів) і доставки (1 тиждень).

Для замовлення продукції, вам необходно виконати наступні кроки:

 1. Обрати бренд
 2. Натиснути на кнопку "Замовлення продукції" на одному з брендів в списку всіх брендів або в картці обраного бренда
    order_button_query.png order_button_issue.png
  Відкриється картка замовлення, в якій вже буде заповнена тема і ID бренду — не змінюйте їх.
  Заповніть наступне:
  1. Опис, в якому вкажіть артикули продукції, яку необхідно замовити і необхідну кількість кожного артикулу.
  2. Поле "Вартість товару по прайсу €", в якому вкажіть повну вартість продукції, яку необхідно замовити згідно публічного прайс-листу.
 3. Відправте форму.
    order_form_fill.png order_result.png

Для автоматичного розрахунку вартості продукції система використовує статистику замовлень по відповідному бренду.
В більшості випадків ви отримаєте ціну автоматично одразу після натискання кнопки "Створити", але якщо статистика по бренду замала або недостатньо якісна, для формування ціни потрібна буде перевірка менеджера.

Повернутись до змісту

Замовлення доставки

За допомогою особистого кабінету ви маєте змогу автоматично розраховувати вартість доставки продукції, підтверджувати заявки та відслідковувати статус їх виконання.

Для розрахунку вартості доставки продукції, вам необходно виконати наступні кроки:

 1. Створіть нову заявку клікнувши тут, або перейдіть за посиланням з домашньої сторінки кабінету:
    create_new_delivery.png
 2. Заповніть форму
  1. Обов'язкові поля:
   1. Тема. При створенні нової заявки шаблон теми впишеться в поле автоматично. Він складений наступним чином: "Назва_Компанії_Замовника — Назва_Бренду, Тип_Продукції". Ви можете вказати в темі будь-яку інформацію або, навіть, не змінювати стандартний шаблон, але і нам і вам буде зручніше: ми використовуємо це поле тільки для зручної ідентифікації заявок серед інших.
   2. Країна і регіон завантаження.
   3. Об'єм м3 / Площа м2. В залежності від типу продукції
    До_яких_категорій_вантажів_застосовуються_тарифи_від_об'єму_і_до_яких_—_від_площі потрібно заповнити одне з цих полів. Ви зможете зберегти картку і не вказуючи цих данних, проте вони необхідні для автоматичного розрахунку.
   4. Вага брутто, КГ. Якщо вам невідома точна вага, ви можете вказати приблизну. Проте, розрахунок може бути перерахований після внесення уточненних даних.
   5. Вартість вантажу €. Експортна вартість вантажу згідно інвойсу виробника.
   6. Категорія вантажу.
  2. Додаткові поля:
   1. Опис. Ви можете за бажанням вказати додаткову інформацію та/або детальний опис вантажу в цьому полі.
   2. Кількість місць. Можете пропустити, якщо ці дані ще невідомі. В подальшому використовується для звіряння під час прийому-передачі вантажу.
   3. Номер завантаження. Можете пропустити, якщо ці дані ще невідомі. В подальшому використовується для ідентифікації вантажу під час комунікації з виробником в цілях відвантаження.
   4. Користувацькі параметри. Поки дозволяє лише скасувати страхування для вашого вантажу. В подальшому тут з'являтимуться додаткові опції.
 3. Після відправки форми, ви отримаєте розрахунок вартості доставки і коментар до нього.
    new_delivery_fill.png

Пріоритет виконання

Ви можете самостійно обрати пріоритет, який вплине на ціну і строки доставки вашого замовлення.

За замовчуванням всім заявкам надається "Нормальний" пріоритет. Оберіть "Високий", якщо вам потрібно доставити вантаж якомога швидше або "Низький", якщо строки для вас не так важливі, а вартість доставки має найбільше значення.

Високий пріоритет:
Вартість доставки збільшується на 10% від загального розрахунку

Заявка Доставка
Гарантоване завантаження
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
⟶ Поточний тиждень завантаження ⟵ ⟶ Наступний тиждень ⟵

Нормальний пріоритет:
Вартість доставки згідно загальних тарифів

Заявка Гарантоване завантаження Доставка
Завантаження по можливості
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
⟶ Поточний тиждень завантаження ⟵ ⟶ Найближчий тиждень завантаження ⟵ ⟶ Наступний тиждень ⟵

Низький пріоритет:
Система автоматично намагатиметься розраховувати доставку суттєво дешевше від стандартних тарифів в залежності від багатьох параметрів. Зазвичай знижка може скласти від 5% до 30%.

Заявка Гарантоване завантаження Доставка
Завантаження по можливості
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
⟶ Поточний тиждень завантаження ⟵ ⟶ Найближчий тиждень завантаження ⟵ ⟶ Наступний тиждень завантаження ⟵ ⟶ Наступний тиждень ⟵

Вказані терміни є дійсними за умови готовності замовлення до відвантаження на момент оформлення заявки.

Доставка по Україні

Всі вантажі доставляються в Київ і за замовчуванням вартість доставки розраховується за умови самовивозу вантажу зі складу.

Під час створення заявки ви маєте змогу вказати обласний центр або область куди необхідно доставити ваш вантаж.

В разі обрання місця доставки відмінного від складу в Києві, в автоматичний розрахунок вартості доставки буде включена вартість доставки по Україні до обраного місця призначення.
Також ви все ще можете організовувати доставку до потрібного місця призначення з нашого складу самостійно.

Звертаємо вашу увагу, що доставка на тимчасово окуповані території АР Крим, Донецької та Луганської областей та зону проведення ООС наразі неможлива.

Повернутись до змісту

Відстеження статусу доставки

За допомогою особистого кабінету ви можете відстежувати статус доставки продукції, яку ви замовили.

 • Статус відображається в картці відстеження або замовлення в залежності від послуги, яку ви обрали 1.
 • Також ви можете бачити заплановану дату виконання заявки 2, статус перевірки менеджером та додаткову інформацію 3.
 • Про зміну статусу замовлення ви отримуватимете сповіщення на вашу електронну адресу. Також ми працюємо над додатковим каналом сповіщень в Telegram та надамо цей функціонал, щойно він стане доступним.
    order_status.png

Можливі статуси:

 • Новий — автоматично надається всім новим заявкам.
 • Перевірено менеджером — означає, що після автоматичної обробки заявка також була вручну перевірена менеджером і ми готові взяти заявку до виконання на зазначених умовах.
 • Оновлення даних — після перевірки менеджером заявка блокується на предмет внесення змін. Якщо вам необхідно внести уточнення в параметри заявки (змінились дані від відправника, змівся обсяг замовлення або уточнюються первинні дані, які були вказані як орієнтовні), то для розблокування можливості внесення змін потрібно змінити статус на Оновлення даних. При цьому, будь-який поточний статус, включаючи Перевірено менеджером, буде скасовано. Після перевірки нових даних і актуалізації умов надання послуги (за необхідністю), менеджер поверне статус виконання заявки до актуального рівня.
 • Підтвердити замовлення — після перевірки заявки менеджером, ми просимо вас змінити статус заявки на цей, підтверджуючи таким чином вашу згоду з зазначеними умовами надання послуги і дозвіл на початок виконання заявки.
 • Перевірка наявності — виробнику був надісланий запит щодо наявності продукції, зазначенної в заявці.
 • Очікування оплати — ми очікуємо від вас попередню оплату замовлення продукції, згідно зазначених в заявці умов.
 • Очікування виробництва — ми очікуємо виробництва продукції.
 • Включено в графік — продукція вже виготовлена, готова до завантаження та включена в один з наступних графіків завантаження.
 • Очікується на складі — продукція очікується нашим партнерським складом в Європі. Після надходження на склад буде включена в один з наступних графіків завантаження.
 • Завантажено — продукція завантажена у вантажівку, яка безпосередньо доставить вантаж в Україну найближчим часом.
 • Надійшло на склад — продукція надійшла на склад та буде буде включена в один з наступних графіків завантаження (еквівалентно статусу Включено в графік, але для вантажів, які звозяться на склад, а не завантажуються безпосередньо вантажівкою зі складу виробника).
 • Оформлено експорт з ЄС — продукція пройшла митні процедури в країні-відправлення.
 • Перейдено кордон — вантажівка з продукцією знаходиться вже на території України.
 • Доставлено на митницю — вантажівка з продукцією прибула на територію митниці для проходження оформлення.
 • Розмитнено — вантаж пройшов процедуру митного очищення.
 • Розвантажено — продукцію розвантажено на наш склад в Києві.
 • Відвантажено замовнику — замовник отримав продукцію. При прийомі перевірив цілісність і або підтвердив цілісність вантажу, або склав акт з зауваженнями.
 • Відмовлено — використовується в ситуаціях, коли ми не здатні виконати вашу заявку (нетипова продукція, країна відправлення або неприйнятні умови). Звісно, такий статус може бути зазначений нами лише на початковому етапі обробки заявки (після Нового, замість статусу Перевірено менеджером).
 • Скасовано замовником — ви можете обрати цей статус, якщо вам не підходять умови виконання заявки, зазначені після перевірки менеджером. Заявку неможливо скасувати після виконання нами розміщення і оплати замовлення на виробництві (за умови замовлення у нас продукції) або після завантаження / отримання продукції на складі.

Повернутись до змісту

Пошук 3D моделей

За допомогою особистого кабінету ви можете шукати 3D моделі брендів за назвою та фільтрувати за критеріями: ціновий сегмент, стиль, розділ та категорія продукції.

Пошук 3D моделей дуже схожий на пошук брендів.

 • Для відкриття переліку доступних 3D моделей ви можете перейти за цим посиланням або з будь-якої сторінки особистого кабінету за допомогою кнопки "3D Моделі" 1 в меню кабінета.
 • Для пошуку 3D моделі за назвою, введіть запит у відповідне поле "Пошук" 2 на сторінці всіх 3D моделей і натисніть "Enter" на клавіатурі.
 • Для пошуку 3D моделей за критеріями (ціна, стиль, категорія продукції):
  • Розкрийте блок "Фільтри" 3;
  • Змініть перимикач відбору на потрібних вам фільтрах з "Усі" на "Є" 3.1;
  • В обраних вами фільтрах оберіть потрібні критерії 3.2 (наприклад: Напрямок стилю — Мінімалізм, Категорія продукції — Дивани, Крісла);
  • Якщо вам потрібно обрати декілька критеріїв, натисніть кнопку "+" 3.3, та оберіть будь-яку кількість критеріїв, як звичайні мітки;
  • Для застосування налаштованого фільтру, натисніть кнопку "Застосувати" 4.
 • Перелік 3D моделей 5 знаходиться під блоком з фільтрами. Якщо фільтри не застосовані, там відображатимуться всі доступні 3D моделі в алфавітному порядку.
 • В загальному переліку відображаються тільки: назва моделі (поле "Тема"), категорія продукції, напрямок стилю, ціновий сегмент, постачальник, прев'ю. Для отримання більшої інформації по 3D моделі, необхідно відкрити її картку, клікнувши на назву моделі 6.
    models_search.jpg
 • Для завантання потрібної моделі, відкрийте її картку і натисніть на одному чи декількох вкладених файлів 7.
    brands_3d2.png

Повернутись до змісту

Пошук матеріалів бренду

В особистому кабінеті ви маєте доступ до різних матеріалів брендів, таких як: каталоги, прайс-листи, 3D-моделі та текстури, тощо.

Для відкриття матеріалів конкретного бренду, вам потрібно:
 1. Знайти потрібний бренд.
 2. В картці бренду знайти поле "Посилання на матеріали" 1.
  1. За посиланням "Прайс-лист + Каталог" 2 (інколи може бути одне з них, якщо політика бренду забороняє розповсюдження прайс-листу, або каталог існує лише у web версії) ви отримуєте доступ до зазначених матеріалів.
   Каталоги і прайс-листи разміщені в окремому хмарному сервісі 3, тому при першому відкритті такого посилання система запитає з вас логін та пароль — вони такі ж самі, як і від основного особистого кабінету.
     brand_data.png nc_catalogs.png
  2. За посиланням "3D Моделі" 4 (воно доступне, якщо в системі завантажені 3D моделі або текстури бренду) ви отримуєте перелік 5 всіх завантажених 3D моделей цього бренду.
   Для завантання потрібної моделі, відкрийте її картку і натисніть на одному чи декількох вкладених файлів 6.
     3d_list.jpg brands_3d.png

Також ви можете здійснювати пошук по всім 3D моделям.

Використання фільтрів для пошуку інформації

Цей розділ викладено в форматі відео-інструкції:
Для комфортного перегляду відкрийте відео на весь екран та оберіть максимально можливу якість.

Повернутись до змісту

Програма лояльності

Загальні правила

 1. В рамках програми лояльності користувачі можуть отримувати бали на власний бонусний рахунок.
 2. Бонусні бали може отримати лише зареєстрований користувач.
 3. Бонуси, які розраховуються від вартості замовлень стосуються лише тих замовлень, які зареєстровані в особистому кабінеті користувача.
 4. Бонуси, які розраховуються від вартості замовлень нараховуються тільки на ту частину вартості замовленя, яка оплачена грошовими коштами.
 5. Бонусні бали не можна передати від одного клієнта до іншого.
 6. Бонусні бали можна витратити на:
  1. Замовлення послуг доставки. Вартість одного балу еквівалентна 1€ по курсу на день використання бонусів.
  2. Замовлення продукції. Вартість одного балу еквівалентна 1€ по курсу на день використання бонусів.
  3. Забрати в грошовому еквіваленті (тільки для бонусів з рекомендацій друзям). Вартість одного балу еквівалентна 0.9€ по курсу на день використання бонусів.
 7. Кількість бонусних балів на рахунку відображається в полі "Баланс" в розширеному профілі користувача.

Бонус за реєстрацію

Даруємо всім користувачам бонус в розмірі 200 балів!

Умови отримання бонусу:

 • До кінця 2020 року залишити заявку на будь-яку продукцію чи послугу:
У випадку замовлення продукції У випадку замовлення послуг доставки
Заплановану дату придбання Заплановану дату готовності до відвантаження
Перелік продукції в описі Назву бренду в темі або описі
Номер замовлення (проформи, інвойсу)

Накопичувальна програма

Повертаємо частину вартості ваших замовлень на бонусний рахунок.

1,5% — від сум замовлення логістичних послуг.
0,5% — від сум замовлення продукції.

Умови та примітки:
 1. Бонуси нараховуються після:
  1. Прийняттям замовником послуг та/або продукції.
  2. Оплати замовником послуг та або/продукції.
  3. По закінченню 14-денного періоду після прийняття замовником продукції, за умови, що не виявлено бажання повернути продукцію.

Порекомендуй друзям

Повертаємо частину вартості замовлень клієнтів, яких ви привели, на ваш бонусний рахунок.

5% — від сум замовлення логістичних послуг.
1,5% — від сум замовлення продукції.

Умови та примітки:
 1. Реферер — той, хто привів клієнта.
 2. Реферал — клієнт, якого привели.
 3. Бонуси з замовлень Реферала нараховуються Рефереру протягом 6 місяців з моменту першого замовлення Реферала.
 4. Принцип та умови нарахування бонусів є відкритим для всіх існуючих і потенційних клієнтів.
 5. Бонуси нараховуються після:
  1. Прийняттям Рефералом послуг та/або продукції.
  2. Оплати Рефералом послуг та або/продукції.
  3. По закінченню 14-денного періоду після прийняття Рефералом продукції, за умови, що Реферал не виявив бажання повернути продукцію.

Повідом про помилку

Інколи в нашому кабінеті трапляються технічні збої, які не дають можливості скористатись послугою. Ми докладаємо зусиль, аби якомога швидше усунути їх. Ви можете нам в цьому допомогти і, разом з цим, отримати бонус.

Винагорода за повідомлення про помилку складає 50 балів.

Що не є помилкою:
 • Відмова системи у збереженні форми / продовженні дії, якщо ви не заповнили одне з обов'язкових полів (відмічені зірочками і система попередить вас, якщо ви їх пропустите).
 • Неможливість розрахунку, яка пояснена системою в полі "Коментар до розрахунку".
Що може бути помилкою:
 • Сповіщення про неможливість виконання запиту чи обчислення, яке з'являється на червоній плашці після відправлення форми:

calculation_err.png

Повернутись до змісту

Поширені питання

Не можу знайти потрібний бренд

За час нашої роботи ми мали досвід роботи з більше ніж 980 брендами і всі вони є в нашому електронному кабінеті. Нажаль, не з кожним з цих брендів ми підтримуємо регулярний контакт і, більше того, робимо постійні замовлення. А тому, інформація щодо деяких брендів може бути застарілою або, навіть шкідливою, якщо компанія-виробник, що стоїть за брендом, вже припинила свою діяльність.

Ми регулярно перевіряємо ці дані, робимо глибоку аналітику вже відомих нам і нових брендів і поступово відкриваємо доступ до інформації і можливості розміщення замовлень продукції все більшої кількості брендів.

Проте, може так статись, що саме зараз ви шукаєте один з відомих брендів, доступ до якого ми ще не відкрили. В такому разі, ви можете написати нам, після чого ми перевіремо у себе наявність зв'язків з виробником, його надійність та надамо вам умови розміщення замовлення.

Де знайти розширений профіль користувача?

 1. Перейдіть на сторінку статистики користувача за допомогою кнопки в правому верхньому куті.
 2. На сторінці статистики перейдіть за посиланням (номер з чотирьох цифр) в лівій частині сторінки.
    Extended_profile.png

Що таке приведений об'єм площа?

Чому в розрахунку вартості доставки використаний не вказаний мною фактичний об'єм / площа, а більше значення?

Тарифи на доставку розраховані з огляду на середньо-статистичні параметри.
Серед іншого, в розрахунок стандартних тарифів включена середня питома вага вантажу певної категорії (відносно об'єму або площі — в залежності від категорії).
У випадках, коли в конкретному замовленні доставки певної категорії вантажу, характеристики питомого об'єму цього вантажу перевищують встановлені обмеження, об'єм або площа такого замовлення пропорційно перераховуються відносно максимального значення встановленого обмеження для цієї категорії.
Такі значення об'єму або площі ми називаємо "приведенеми" і використовуємо в розрахунку вартості надання послуги.
Якщо фактична питома вага об'єму або площі не перевищує граничних значень — приведені значення будуть такими ж, як і фактично зазначені.

Граничні обмеження питомої ваги вказані поруч з тарифами на доставку.

Як розраховується логістика по ЄС?

Перед безпосередньою доставкою продукції в Україну, її (продукцію) потрібно доставити до місця митного оформлення в країні відправлення.
Близько до цього ж місця ми, зазвичай, маємо склад для консолідації вантажів.
Доставка до місця митного оформлення і називається "Логістикою по ЄС".
Ця сума включає в себе безспосередню доставку до цього місця, вартість розвантажувально-навантажувальних робіт та оформлення митних документів в країні відправлення.

Ми визначаємо певний регіон, за завантаження в якому, незалежно від кількості продукції, коштує фіксовану суму — 50€ (в цю суму вже входять всі вищеперелічені послуги).
В цьому регіоні завантаження виконує безпосередньо наша вантажівка, яка потім доставляє весь вантаж в Украіну.

Завантаження поза цим регіоном звозяться нашими логістичними партнерами до місця митного оформлення в країні відправлення, а вартість послуг розраховується індивідуально.
За умови значної кількості вантажу звезення може бути виконане і безпосередньо нами, але вартість все одно розраховується індивідуально в залежності від багатьох факторів і не може бути описане простою формулою.

Чому не включити одразу в тариф хоча б суму завантажень зі стандартних регіонів?
Така складова тарифу дуже непропорційно впливає на замовлення різного розміру. Тому вона була виділена окремо і тепер не впливає негативно на великі замовлення і дозволяє зрозуміле ціноутворення на дуже маленьких замовленнях (не вимагає від нас рахувати всі замовлення менше 1м3 / 1т як 1м3 / 1т).

Чи може виробник самостійно відправити вантаж до вашого складу?
Звичайно! Зазвичай це обійдеться навіть дешевше за звезення цієї ж продукції за допомогою наших логістичних партнерів в ЄС.
Тільки домовляйтесь про це з виробником до моменту підтвердження проформи. Інакше, вони не зможуть надати вам таку послугу.

Якщо мій виробник самостійно відправиви вам продукцію, фіксована доплата не буде стягуватись?
При доставці такого замовлення з-за меж нашого стандартного регіону завантаження, буде стягуватись фіксована доплата в розмірі 50€ незалежно від кількості продукції. Адже розвантажувально-навантажувальні роботи і оформлення документів нікуди не діваються.
У випадку не погодженої з нами доставки замовлення на наш склад від відправника зі стандартного регіону — ми будемо змушені перевиставити повну вартість послуг нашого логістичного партнеру (додаткові розвантажувально-навантажувальні роботи).

Що дає страхування?

За будь-яких умов всі вантажі захищені CMR страхуванням.
Проте, таке страхування покриває лише відповідальність перевізника.
Іншими словами, якщо винним у пошкодженні чи знищенні вантажу буде не перевізник, а відправник, найнятий відправником кур'єр, проміжний склад, контролюючі органи, тощо — страхове відшкодування не відбувається.

Також, в контексті відповідальності перевізника, ми оперуємо відповідними категоріями.
Оскільки ми приймаємо вантаж в певній тарі (коробка, палет, тубус, плівка, тощо), то і відповідальність несемо в рамках збереження цілісності і неушкодженості тари.
Відповідно, за умови стандартного для нас CMR страхування, ми не можемо приймати претензії щодо цілісності продукції в тарі, за умови, коли сама тара не містить ознак пошкодження.

Альтернативно ми пропонуємо розширене страхування.
В рамках цієї послуги, ви отримуєте страхове покриття:
 1. Протягом всього циклу доставки з моменту отримання вантажу у відправника і до моменту його передачі вам;
 2. На будь-які дії третіх осіб в процесі доставки.
Звісно, ми так само не можемо нести відповідальність за:
 • Виробничий брак;
 • Невідповідність якості чи кількості продукції, яку ви самостійно замовляли у виробника;
 • Дії третіх осіб, залучених вами після видачі вантажу з нашого складу.
Проте, ми додатково надаємо в рамках послуги розширеного страхування:
 1. Повний супровід в оформленні рекламації до виробника у випадку невідповідності якості або кількості товару чи виробничого браку (робимо фото, пишемо претензію, аргументуємо позицію, контролюємо виконання забов'язань виробника).
 2. Безкоштовну повторну доставку продукції у випадку її заміни з вини виробника або будь-яких осіб під час доставки вантажу.

У випадку розширеного страхування, ми радимо перевіряти цілісність продукції під час її прийняття. Інакше, вантаж вважається прийнятим і претензії щодо його цілісності в подальшому не можуть бути розглянуті.

Вартість розширеного страхування розраховується автоматично і зазначається в коментарі до замовлення доставки.

Ок. Мені все одно не потрібне розширене страхування. Як його скасувати і не платити за нього?

Щоб скасувати розширене страхування, вам потрібно в картці замовлення обрати в секції "Користувацькі параметри" пункт "Без страхування".

wo_insurance.png

Що означає індивідуальний розрахунок?

Сповіщення про індивідуальний розрахунок означає, що методика розрахунку доставки цього замовлення не підпадає під стандартні механізми розрахунку, а тому не може бути описана формулою.
Для детального роз'яснення ціноутворення, ви можете звернутись до вашого менеджера або за загальними контактами.

Як налаштувати особисту сторінку?

Цей розділ ще не описано.
Ми будемо раді допомогти вам персонально.

Таблиця відповідності категорій тарифам

До яких категорій вантажів застосовуються тарифи від об'єму і до яких — від площі?

Від об'єму: Від площі:
Меблі Плитка керамічна
Освітлення Мозаіка керамічна
Сантехніка (Санфаянс) Декор керамічний
Змішувачі та сантехнічна фурнітура Паркет
Двері
Мерчандайзинг (каталоги, зразки)

Повернутись до змісту

Контакти

+380 (44) 391-45-91
+380 (67) 233-51-95
Telegram
WhatsApp
Viber

Юридична адреса:
03127 Україна, м. Київ, просп. Голосіївський 100/2

Фізична адреса:
01103 Україна, м. Київ, вул. Бойчука 41

Адреса складу:
02081 Україна, м. Київ, вул. Сортувальна 2
(Заїзд зі сторони вул. Канальна 2)


Повернутись до змісту

Go to top